Montované dřevostavby na klíč – nízké provozní náklady

Montované dřevostavby na klíč Vám mohou každým rokem vyloudit úsměv na tváři. Konkrétně pak máme na mysli období, kdy Vám chodí vyúčtování za provozní náklady. U montované dřevostavby si budete moci užívat komfortu příjemného tepla během chladných, mrazivých dnů, aniž by to bylo „něco za něco“. Ovšem nejen náklady na vytápění u montované dřevostavby Vás mohou nechat chladnými. 

Montované dřevostavby na klíč – vytápění, ohřev vody

Montované dřevostavby na klíč je možné právem označit za nízkoenergetické domy. Stran provozních nákladů můžete již následující topnou sezónu zaznamenat mnohem nižší provozní náklady za vytápění, ale také ohřev vody. 

Rozhodnete-li se pak pro montované dřevostavby s rekuperací, nebudete muset větrat, díky čemuž zaznamenáte další úsporu na provozních nákladech. Neznamená to však, že by se do dřevostavby nedostával čerstvý vzduch. Montované dřevostavby s rekuperací jsou větrány za pomoci přisávání vzduchu z venkovního prostředí, kdy se vzduch následně ohřívá v samotné rekuperační jednotce. Díky tomu u dřevostavby nedojde k nevyhnutelnému snižování teploty vždy, když větráte klasickým způsobem.

Montované dřevostavby na klíč – minimální tepelné ztráty během celého roku

Dalším nezanedbatelným faktem u montované dřevostavby na klíč je minimální tepelná ztráta během celého roku. Při dodržení patřičné technologie výstavby, správně použité izolace, dosahují dřevostavby minimálních tepelných ztrát, jako takových.

Montované dřevostavby na klíč – ušetříte nehledě na velikost

Montované dřevostavby na klíč přináší výraznou úsporu na provozních nákladech nehledě na to, zda se rozhodnete pro menší, či větší dům. Energetickou úspornost můžete očekávat u každé, kvalitně provedené montované dřevostavby.